Acil Ambulans

0532 584 06 83

Tıbbi Danışmanlık

Tıbbi Danışmanlık

Tıbbi Danışmanlık

Tıbbi Danışmanlık

Tıbbi danışmanlık hizmeti demek aslında tedavi uygulanmayan, tıbbi konularda danışmanlık sağlanan bir hizmet demektir. Kimi zaman sağlıkla ilgili pek çok soruyla baş başa kalınabilir. Bir doktora hemen ulaşılmak istenebilir. Böyle durumlarda tıbbi danışmanlık sağlayan firmamız devreye girmektedir. 7/24 ulaşılabilen doktorlarımızla sağlıkla ilgili problemlerin değerlendirilmesi, uzmanlık alanlarıyla ilgili doğru yönlendirmeler yapılması ve her türlü sağlık sorusunun yanıtlanması gibi profesyonel hizmetler sunmaktayız. Deneyimli hemşirelerimiz, uzman doktorlarımız ve profesyonel ekibimizle tıbbi danışmanlık alanında sizlere her zaman en iyisini sağlamaktayız.

Sunduğumuz Tıbbi Danışmanlık Hizmetleri

Firmamızda tıbbi alanda gerek duyulan her türlü bilgilendirmeyi sağlanmaktadır. Çocuklarla ilgili aşılarda, devamlı olan hastalıklarda, ilaçlarda, tedavi şekillerinde, tahlillerde ve daha pek çok tıbbi konuda gerekli bilgilendirmeleri uzmanlıkla sağlamaktayız. Bizler hastalıklarla ilgili teşhis ve tedavide bulunmayız. Yaptığımız tıbbi danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hastalarımızın özgeçmişlerini dinleriz. Hastanın şikayetlerini detaylıca dinleriz ve konuyla ilgili olarak yapılmaması, kaçınılması gereken durumları anlatırız. Özellikle çalışan bireyler için zaman çok önemlidir. Bizler sunduğumuz alan yönlendirmesiyle zamandan kazanmanıza yardımcı oluruz. Sizleri vakit kaybetmeden şikayetinizle ilgili en doğru uzmanlık alanlarına yönlendiririz. Ayrıca ilk yardım konusunda, aile planlamasında, acil telefon ya da adres bilgilerinde, bebek ya da yaşlı bakımında da gerekli olan profesyonel hizmeti sunmaktayız. Özetle sizlerin sorunlarınızı dinlemek, size gerekli olan ihtiyaçları belirlemek, gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi sağlamak için buradayız. Sağlık asla şakaya ve ihmale gelmez. 7/24 ulaşılabilen firmamız sayesinde sağlığınız her daim güvencede olsun.