Acil Ambulans

0532 584 06 83

Revir ve Tıbbi Personel Desteği

Revir ve Tıbbi Personel Desteği

Revir ve Tıbbi Personel Desteği

Revir ve Tıbbi Personel Desteği

Hayatın akışı içerisinde her an sağlık desteğine ihtiyaç duyulabilir. Ancak kimi zaman bu desteğin acil olarak sağlanması gereklidir kimi zaman da hastaneye gitmeye bile vakit olmamaktadır. Hele ki çalışma saatleri arasında sağlık desteği sağlamak hayli zordur. Ancak gelişen bilim ve iş sağlığı alanındaki ilerlemeler, revir ve tıbbi personel desteği hizmetini de hayatlarımıza sokmuştur. Firmamız bu alanda büyük firmalara, site bölgelerine ya da sanayi alanlarına gerekli olan revir hizmetini ve personel desteğini en iyi şekilde sunmaktadır. Alanında uzman yapımız, tam donanımımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla gerekli sağlık hizmetini tam manasıyla sunarız.

Sağlık Her Şeyin Başıdır

Sağlık hayatta her şeyden mühimdir. Çünkü sağlığınız olmadan çalışmanız, hayatınıza kaliteli bir şekilde devam etmeniz zordur. Bu durum çalışma saatleri içinde de oldukça önem arz eder. Bu nedenle işletmeler revir ve tıbbi destek alanında hizmetler almaktadırlar. Firmamız revir ve personel desteği hizmetini işletmelere en iyi şartlar altında sunmaktadır. Çalışma zamanları içerisinde personellerin bu sağlık hizmetlerinden faydalanmaları amaçlanmaktadır.

Sunduğumuz revir ve tıbbi destekte çalışma zamanları içerisinde personellerin muayenesi, gerekli sağlık takiplerinin yapılması, belli başlı cerrahi girişimler, reçete gibi hizmetler yer almaktadır. Oluşturduğumuz revirlerde muayene odası, gözlem odası mevcuttur. Hekimlerimiz iş yeri hekimliği alanında gerekli yetkinliklere ve belgelere sahiptirler. Bunun yanı sıra anestezi teknisyeni, hemşire hizmeti ve tam donanıma sahip ambulans hizmeti de firmamızın sağladığı revir desteğinde mevcuttur. Sağlık için her zaman en iyisini seçin. Sağlığın emin ellerde olması demek her şeyin yolunda gitmesi demektir.