Acil Ambulans

0532 584 06 83

Evde Bakım Hizmeti

Evde Bakım Hizmeti

Evde Bakım Hizmeti

Evde Bakım Hizmeti

Evde bakım hizmeti demek, kişilerin bulundukları ortamda sahip oldukları sağlık ve bakım hizmeti demektir. Belli başlı nedenlerden dolayı kişiler evde bakım hizmetlerinden faydalanmak isterler. Bu sayede ailelerinden kopmazlar, sosyal çevrelerinden uzaklaşmazlar ve yaşam kalitelerini düşürmezler. Evde bakım hizmetleri alanında sizlere talep ettiğiniz tüm profesyonelliği sunmaktayız. Tamamen sizlerin talep ve ihtiyaçlarınıza göre bir yol çizeriz ve bu sayede konforunuzun bozulmasına asla izin vermeyiz.

Evde Bakım Hizmetinin Avantajları

Evde bakım hizmeti oldukça geniş bir topluluğa hitap etmektedir. Bakıma gereksinim duyanlar, doğum öncesinde ya da sonrasında destek arayanlar, yaşlılar, fiziksel engeli olanlar ev daha pek çok kişi evde bakım hizmetinden yararlanmaktadır. Evde bakım hizmetinin sağlık desteği sağlamasının yanı sıra kişiyi sosyal çevresinden koparmaması, kişiye tükenmişlik duygusu yaşatmaması, aile mahremiyetini koruması, enfeksiyon riskini azaltması gibi pek çok avantajı vardır.

İyileşme döneminde evde olmak isteyenler, kronik hastalıkları olanlar, yaşlı ve engelliler, bebek bakımında destek isteyenler, tıbbi cihazlara ihtiyacı olanlar, ev ortamında terapi almak isteyenler, tetkiklerin ve görüntülenmelerin evde olmasını isteyenler firmamızla iletişime geçerek kaliteli bir evde bakım hizmeti alabilirler. Çalışanlarımız bu alanda evde bakım oryantasyonuna sahip, alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. İhtiyaç duyulan tıbbi cihazlar bünyemizde mevcuttur ve her daim hizmetinize sunulabilmektedir. Evde bakımda en iyisine sahip olmak istiyor ve sağlığınızla ilgili güvenilir bir ekip arıyorsanız, firmamız sizin için en doğru adres olacaktır.