Bir Ambulans

``BİR ŞİRKETLER GRUBU`` Kuruluşudur.

1999 yılından bugüne iş sağlığı güvenliği, ilk yardım eğitim merkezi, Laboratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz.

2018 yılından itibaren hizmet ağımıza “Bir Ambulans” markamız ile Özel Ambulans Hizmetini ekledik, Şehiriçi ve şehirlerarası ambulans servisi ile hizmetinizdeyiz.

“Bir Ambulans” BİR ŞİRKETLER GRUBU kuruluşudur. BİR ŞİRKETLER GRUBU 1999 yılında kurulmuştur. İş sağlığı güvenliği, ilk yardım eğitim merkezi, Laboratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. 2018 yılında hizmet ağımıza Özel Ambulans Hizmetini ekleyerek Şehir içi ve şehirlerarası ambulans servisini sizlerin hizmetine sunmuştur. Şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil ve her türlü organizasyonda çözüm ortağınız olarak; Acil tıp teknisyeni, paramedik ve şoförden oluşan deneyimli ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Ambulanslarımızın amaca uygun olabilmesi için 20 yıllık tecrübemizle, ambulanslarımız hastalarımızın rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır. Teknolojik altyapıya sahip olan ambulanslarımız çağrı sistemi, özel eğitimli personellerimiz, kayıt sistemi, adres bulma sistemi ve araç takip sistemiyle teknolojiden faydalanarak zamanında hastaya ulaşım, müdahale ve nakil edileceği hastaye ulaşım sağlanmaktadır.

Follow us:
Tüm Türkiye'de 7/24

Özel Ambulans Hizmetleri

  • Hasta Nakil Ambulans
  • Ambulans Kiralama
  • Özel Ambulans
  • Medikal Escort Hizmetleri
  • Şehirlerarası Ambulans
  • Sabit Nokta Ambulans
  • Hizmeti Organizasyon Ambulansı
Özel Ambulans Hizmetleri

Sektörde 20 Yıllık Profesyonel Birikim

0 Tam Donanımlı Ambulans

0 Kişilik Çalışma Ekibi

0 Alanında Uzman Doktor

Özel Ambulans Hizmetleri Sektöründe 20 Yıllık Deneyim

Sizi Dinliyoruz

Telefon

+0212 438 81 25

Adres

Oruçreis Mahallesi Esenler Cd. B16 blok No:65 34035 Esenler/İstanbul

Call Now ButtonHemen Ara