ankara-ozel-ambulans

Ankara Özel Ambulans hizmeti, Ankara ili genelinde sunulan önemli hizmetlerin başında yer almaktadır. İnsan hayatındaki en değerli etmen sağlıktır. Bir Özel Ambulans servisi sizlere Ankara ve ilçeleri geneline hasta nakil ambulans, özel ambulans, şehirler arası ambulans, ambulans kiralama ve hasta nakil hizmetini sağlamaktadır. Bir Özel Ambulans Servisi TSE standartlarına uygun ambulansları ve profesyonel kadrosu ile daima vatandaşlarımızın hizmetindedir. Hasta Nakil Ambulans ve Özel Ambulans hizmetlerinde, hasta nakil ve transfer hizmeti sağlayan ambulanslarımızda en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmaktadır. Son model araçlarımız ile sevdiklerinizin hasta nakil ve ambulans hizmetini güvenilir şekilde sağlamaktayız.

Ankara Şehirler Arası Ambulans Ücretleri Açılış Ücreti 100 TL KM Başı 3,5 TL olarak ücretlendirilmektedir. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşınız.

Günümüzde en zor anlarınızda daima göreve hazır bekleyen ve kaybedecek 1 saniyesi olmayan tüm ambulanslara trafikte öncelik göstermenizi rica ederiz.

Sağlığınız BİR’e Emanet sloganıyla çıktığımız bu yolda siz ve sevdiklerinizin sağlığı bizim emanetimiz olup daima önceliğimizdir.

Sağlıklı Günler Dileriz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara