Şehirler Arası Ambulans Ücretleri; Şehirler Arası Ambulans, bir ilden başka bir ile hasta transferlerinde kullanılmaktadır. Ambulans hizmeti Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuz ile sağlanmaktadır. Ambulansta en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü olmaktadır. Hastanın gideceği mesafeye göre yedek sürücü ekibe eklenmekte olup buda ambulans ücretleri konusunda etkilemektedir.

ŞEHİRLER ARASI HASTA NAKİL AMBULANS

Hastaların kurumlar arası veya eve naklin genellikle şehir içi gerçekleştirilse de bazı illerde gerekli donanım bulunmadığı için çevre illerdeki daha yüksek donanımlı hastanelere nakilleri de gerçekleştirilmektedir. Şehir içi hasta naklinin yanı sıra özellikle şehir dışı özel, araştırma ya da devlet hastanelerine sevki gerçekleştirilirken tam teçhizatlı hasta nakil aracı gerekmektedir. Hasta nakli gerçekleştirirken kişinin mevcut hastalık durumu devam etmektedir. Bu yüzden hastalığın belirtisi olarak görülebilen atak ve uyarılar yolculuk süresince ortaya çıkma ihtimali bulunmaktadır. Atakların ortaya çıkması durumunda gerekli müdahaleyi yapılabilecek teçhizata sahip ambulansların olması hastanın atak ve uyarılar doğrultusunda kalıcı kötü sonuçlar doğurmaması için hayati önem taşımaktadır.

Hasta nakil araçlarımızda tam donanımla birlikte deneyimli ve profesyonel sağlık personellerimizle olası ataklara karşı tedbir ve dikkatliyiz. Sürekli yenilenen teknolojik donanımlardan faydalanarak araçların daha donanımlı olması gerektiğinin bilinciyle hastaların güvenli ve hızlı ulaşımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca güncel olan müdahaleler için sağlık personellerimizi düzenli olarak eğitime tabii tutarak hastanın mevcut sağlık durumunu korunmasını sağlamaktayız.

HASTA NAKİL ARACI FİYATLARI

Hasta nakil aracı fiyatları başlangıcı şehir ve içi şehir dışı olarak değişim göstermektedir. Ayrıca km başına düşen ücretlerde aynı şekilde şehir içi ve şehir dışı olmasına bağlı olarak değişmektedir. Gerçekleşmesini istediğiniz hasta nakil aracı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için nakil telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Tam donanımlı ambulanslarımız ile konforlu hasta nakil hizmeti için Sektörün Öncü Firmalarından Bir Ambulansı tercih edebilirsiniz. Şehirler Arası Özel Ambulans Ücretleri Fiyat politikamız açık olup;

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri; Açılış Ücreti 110 TL, KM Başı 3,5 TL. Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Çağrı Meerkezimize Ulaşınız.

Sağlığınız BİR’e Emanet.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara